Witam,

Chciałbym po krótce opisać proste tricki, bardzo użyteczne z punktu widzenia czytelnika.

Z racji tego, że nie mogę zapewnić regularnego pojawiania się wpisów na tym blogu, udostępniłem dwa proste narzędzia do automatycznego powiadamiania o nowym wpisie lub komentarzu w interesujacym was artykule.

  1. Prostsze z nich to powiadamianie na email – narzędzie znajdziecie w stopce bloga. Wymagane jest w zasadzie tylko podanie adresu email, pod który mają przychodzić powiadomienia, jeśli nie jesteście użytkownikami WordPress.com. Jeśli natomiast jesteście użytkownikami WordPress, to nawet nie musicie podawać emaila, to chyba dość jasne.
  2. Drugim narzędziem są powiadomienia RSS. Tu jest większe pole do popisu, ale wymaga się od użytkownika użycia czytnika RSS (np. Akregator w Ubuntu czy plugin (np.Bamboo Reader) w Firefoxie). Można się zasubskrybować na śledzenie zmian bloga za pomocą kanałów:
  3. Narzędzia typu” automatyczne wrzuty na Facebook” nie działają, bo ciągle powstrzymuję się przed stworzeniem konta na FB 😀 Nie zmienia to jednocześnie faktu, że jeśli artykuł się komuś spodoba może łatwo wrzucić dany link na swój FB.

W razie niejasności służę pomocą.

Pozdr.

Łukasz

Reklamy